Jak sprawić, aby mieszkanie było przytulne?

12 sierpnia 2017

Nowoczesne mieszkania coraz częściej są w odbiorze bardzo zimne, zieją pustką, a modny beton oraz naturalne materiały budowlane, pozostawione bez odpowiedniego późniejszego obrobienia zwyczajnie wyglądają bardzo surowo i nieprzystępnie. Jednak jeśli zastosujemy odpowiednie dodatki do mieszkania, stanie się ono ciepłe oraz przytulne i rodzinne, nawet, jeśli nie porzucimy jego chłodnego charakteru.

Wybieraj dodatki w ciepłych kolorach

W zimnych pomieszczeniach życia nadadzą jedynie dodatki w żywych, jasnych kolorach, będących mocną, kolorystyczną kontr dominantą do szarości oraz dominującej bieli. Jeśli całe mieszkanie ze wzglądu na przykład na rozmiar czy na chęć zachowania jak najnowocześniejszego wyglądu zostało w całości pomalowane na biało, zdecydowanie konieczne będzie kupienie kolorowych, najlepiej kwiatowych zasłon, kolorowej, w podobnym deseniu kapy na łóżko oraz koniecznie dokupienie kolorowych poduszek w dużej ilości.

Rozwiązanie drugie – obrazy

Można również ocieplić atmosferę mieszkania za pomocą obrazów, ale nie byle jakich. Najlepiej nadadzą się fotoobrazy  na których jest cała wasza rodzina, jest śmiech, radość, a przedstawienie ukazuje wasze najprzyjemniej spędzone chwile, na przykład na ostatnich wakacjach. Jeśli nie macie dzieci, równie dobrze na fotografiach mogą znaleźć się zdjęcia wasze oraz waszych przyjaciół. Warto skorzystać z powyższych podpowiedzi, ponieważ są ciekawe oraz niskobudżetowe.

2 komentarze

  • wojtek 12 sierpnia 2017jako16:03

    Jak niskobudżetowe, to już mi się podoba 😀

  • kasia 12 sierpnia 2017jako16:10

    Ja mam nadzieję, że też niedługo taki dostanę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *